loading

Guzhan | Niestandardowe rozwiązania silikonowe – dla Twojej marki

Silicone Hollow Tapered Plug – for Powder Coating, Anodizing, Electroplating  Baking
Hollow Tapered Silicone Masking Plug – for Powder Coating, Anodizing, Electroplating  Baking
Hollow Tapered Silicone Masking Plug – for Powder Coating, Anodizing, Electroplating  Baking
Hollow Tapered Silicone Masking Plug – for Powder Coating, Anodizing, Electroplating  Baking
Hollow Tapered Silicone Masking Plug – for Powder Coating, Anodizing, Electroplating  Baking
Korek stożkowy pusty silikonowy – do malowania proszkowego, anodowania, galwanizacji i wypiekania 6
Silicone Hollow Tapered Plug – for Powder Coating, Anodizing, Electroplating  Baking
Hollow Tapered Silicone Masking Plug – for Powder Coating, Anodizing, Electroplating  Baking
Hollow Tapered Silicone Masking Plug – for Powder Coating, Anodizing, Electroplating  Baking
Hollow Tapered Silicone Masking Plug – for Powder Coating, Anodizing, Electroplating  Baking
Hollow Tapered Silicone Masking Plug – for Powder Coating, Anodizing, Electroplating  Baking
Korek stożkowy pusty silikonowy – do malowania proszkowego, anodowania, galwanizacji i wypiekania 6

Korek stożkowy pusty silikonowy – do malowania proszkowego, anodowania, galwanizacji i wypiekania

  • Konstrukcja stożkowa, pusta – miękki, elastyczny korpus łatwo się ściska, zapewniając ścisłe dopasowanie do otworów stożkowych.

  • Chroni otwory, gwinty i otwory podczas malowania proszkowego, anodowania, galwanizacji i powlekania elektroforetycznego.

  • Silikon odporny na wysoką temperaturę i substancje chemiczne, przeznaczony do wymagających procesów wykończeniowych.

  • Szczelne maskowanie – zapobiega przedostawaniu się proszku, farby, powłoki elektroforetycznej i cieczy galwanicznej do chronionych obszarów.

  • Nadają się do ponownego użytku i są łatwe w montażu/demontażu – nie pozostawiają śladów, nie uszkadzają części.

  • Dostępne są niestandardowe rozmiary, kolory i twardości, pasujące do otworów o różnych średnicach.

  • Dostawa bezpośrednio z fabryki – mile widziane zamówienia OEM/ODM, niskie minimalne zamówienia, szybka produkcja.

5.0
design customization

    Ups ...!

    Brak danych produktu.

    Wróć do strony głównej

    Wszechstronna ochrona, trwała konstrukcja


    Silikonowa zatyczka maskująca o przekroju stożkowym została zaprojektowana przez ekspertów, aby zapewnić bezpieczne uszczelnienie podczas malowania proszkowego, anodowania, galwanizacji i wypalania, gwarantując wysoką jakość wykończenia bez zanieczyszczeń. Dostępne w niestandardowych rozmiarach, zatyczki te charakteryzują się trwałą i elastyczną konstrukcją, która ułatwia montaż i demontaż, jednocześnie chroniąc kluczowe elementy. Zaufaj wiodącemu producentowi silikonowych zatyczek maskujących o przekroju stożkowym, aby zapewnić sobie niezawodną wydajność i precyzję w procesach wykończeniowych.

    1620183319p8x
    1620183319pld

    Wszechstronna, trwała, precyzyjna ochrona”

    Silikonowa zatyczka maskująca o przekroju stożkowym została zaprojektowana przez ekspertów z myślą o precyzji w zastosowaniach takich jak malowanie proszkowe, anodowanie, galwanizacja i wypalanie, zapewniając niezawodną ochronę różnorodnych powierzchni. Jej specjalna konstrukcja pozwala na dokładne dopasowanie w różnych średnicach, zapobiegając zanieczyszczeniom wpływającym na wykończenie, a jednocześnie wytrzymując wysokie temperatury i działanie chemikaliów. Jako wiodący producent silikonowych zatyczek maskujących o przekroju stożkowym, stawiamy na trwałość i wszechstronność, dostarczając produkt spełniający wysokie wymagania procesów przemysłowych.

    Wszechstronna ochrona wykończeniowa

    Silikonowa zaślepka maskująca o przekroju stożkowym została zaprojektowana, aby zapewnić bezpieczne i wszechstronne rozwiązanie do różnych zastosowań, takich jak malowanie proszkowe, anodowanie, galwanizacja i wypalanie. Jako niezawodny producent silikonowych zaślepek maskujących o przekroju stożkowym, oferujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych wymagań projektu i zapewniające optymalną ochronę komponentów. Ta trwała zaślepka maskująca skutecznie chroni powierzchnie podczas procesów wykończeniowych, zapobiegając zanieczyszczeniom i zapewniając wysoką jakość rezultatów.


    ◎ Trwały

    ◎Wszechstronny

    ◎ Precyzja

    1620183319jsg
    1620183319x43

    Wszechstronna, trwała, precyzyjna ochrona

    Silikonowe zatyczki maskujące z pustym stożkiem zostały wykonane z najwyższą starannością, aby sprostać wymaganiom procesów malowania proszkowego, anodowania, galwanizacji i wypalania, zapewniając doskonałą ochronę delikatnych elementów. Wykonane z wysokiej jakości silikonu, zatyczki te oferują wyjątkową odporność na ciepło, elastyczność i bezpieczne dopasowanie, dzięki czemu idealnie nadają się do różnych zastosowań. Dostępne są również niestandardowe, stożkowe zatyczki maskujące z pustym stożkiem, dostosowane do konkretnych potrzeb, przy jednoczesnym zachowaniu trwałości i niezawodności, co jest znakiem rozpoznawczym naszej marki jako zaufanego producenta silikonowych zatyczek maskujących z pustym stożkiem.


    Korek stożkowy pusty silikonowy – do malowania proszkowego, anodowania, galwanizacji i wypiekania 11

    Numer pozycjiPART NO.ABL
    WmmWmmWmm
    1HSTP1063-10001,06327,000,90623.011.00025,40
    2HSTP1100-10001.10027,940,96024,381.00025,40
    3HSTP1250-10001,25031,751,03126.191.00025,40
    4HSTP1338-10001,33833,991,06327,001.00025,40
    5HSTP1438-10001,43836,531,18830.181.00025,40
    6HSTP1535-10001,53538,991.22030,991.00025,40
    7HSTP1625-10001,62541,281,31333,351.00025,40
    8HSTP1750-10001.75044,451,46937.311.00025,40
    9HSTP1688-10001,68842,881,40635,711.00025,40
    10HSTP1813-10001,81346,051.50038.101.00025,40
    11HSTP1969-10001,96950,011,62541,281.00025,40
    12HSTP2203-10002.20355,961,87547,631.00025,40
    13HSTP2469-10002,46962,711,96950,011.00025,40
    14HSTP2500-10002.50063,502,12553,981.00025,40
    15HSTP2688-10002,68868,282.28157,941.00025,40
    16HSTP2953-13752,95375.012,43861,931,37534,93
    17HSTP3228-15003.22881,992,67768,001.50038.10
    18HSTP3500-15003.50088,903.00076,201.50038.10
    19HSTP4000-15004.000101,603.25082,551.50038.10
    20HSTP5000-20005.000127,003.50088,902.00050,80
    1
    Jaki jest główny cel stosowania stożkowej zatyczki maskującej z silikonu?
    Silikonowa zatyczka maskująca o stożkowym kształcie została zaprojektowana do ochrony różnych powierzchni podczas procesów takich jak malowanie proszkowe, anodowanie, galwanizacja i wypalanie. Skutecznie uszczelnia otwory, zapobiegając zanieczyszczeniom i narażeniu na działanie powłok lub chemikaliów.
    2
    W jakich gałęziach przemysłu można stosować zatyczki maskujące z silikonu stożkowego?
    Ta wtyczka jest powszechnie stosowana w takich branżach jak motoryzacja, lotnictwo, elektronika i obróbka metali. Idealnie nadaje się do zastosowań, w których elementy wymagają ochrony przed powłokami podczas obróbki wykończeniowej.
    3
    W jaki sposób stożkowa konstrukcja wtyczki wpływa na jej wydajność?
    Stożkowa konstrukcja pozwala na dokładne dopasowanie do otworów o różnych rozmiarach, gwarantując bezpieczne zamocowanie zatyczki podczas obróbki. Ułatwia również jej wkładanie i wyjmowanie, oszczędzając czas i zmniejszając ryzyko uszkodzenia elementu.
    4
    Czy te zatyczki są wielokrotnego użytku i jak należy o nie dbać?
    Tak, zatyczki maskujące z silikonu o stożkowym kształcie są wielokrotnego użytku. Aby zachować ich skuteczność, po użyciu należy je umyć łagodnym detergentem i ciepłą wodą, a przed schowaniem upewnić się, że są całkowicie suche.
    5
    Czy świece zapłonowe wytrzymają wysokie temperatury panujące podczas wypiekania?
    Zdecydowanie! Puste, stożkowe silikonowe zatyczki maskujące są wykonane z silikonu wysokotemperaturowego, dzięki czemu nadają się do stosowania w procesach pieczenia wymagających wysokich temperatur, bez utraty ich integralności.
    6
    Jak wybrać właściwy rozmiar zaślepki maskującej do danego zastosowania?
    Aby dobrać odpowiedni rozmiar zaślepki, zmierz średnicę otworu, który chcesz zakryć. Zaślepki są dostępne w różnych rozmiarach, dlatego zapoznaj się ze specyfikacją produktu, aby znaleźć zaślepkę, która zapewni bezpieczne uszczelnienie w konkretnym zastosowaniu.
    Skontaktuj się z nami
    po prostu zostaw swój adres e-mail lub numer telefonu w formularzu kontaktowym, abyśmy mogli wysłać Ci bezpłatną wycenę na naszą szeroką gamę projektów
    Powiązane produkty
    Firma Guzhan specjalizuje się w maskowaniu silikonowym wysokotemperaturowym na potrzeby przemysłu lakiernictwa proszkowego, anodowania, powlekania elektroforetycznego i malowania natryskowego. Dostarczamy precyzyjnie zaprojektowane silikonowe zatyczki i nasadki, które chronią gwinty, otwory i powierzchnie przed nadmiernym rozpylaniem — eliminując konieczność ponownej obróbki i redukując ilość odpadów .
    Prawa autorskie © 2025 Xiamen Guzhan Industry Trade Co.,Ltd - xmguzhan.com |
    Product Lives
    Skontaktuj się z nami
    wechat
    phone
    email
    whatsapp
    Skontaktuj się z obsługą klienta
    Skontaktuj się z nami
    wechat
    phone
    email
    whatsapp
    Anuluj
    Customer service